نصب کاغذ دیواری در پل چوبی | کاغذ اول

خدمات نصب کاغذ دیواری های ساده | کاغذ اول


بهترین مرکز نصب کاغذ دیواری در پل چوبی

پل چوبی یکی از معابر مهم منطقه 12 تهران است که به محله هایی مانند بهارستان، خواجه نصیر، حقوقی و دروازه شمیران دسترسی دارد. در واقع خیابان پل چوبی از جمله اصلی ترین خیابان های شهر تهران بوده و به معابر مهمی از قبیل انقلاب اسلامی، ابن سینا و حقوقی متصل می باشد.
در صورتی که در این خیابان سکونت داشته و قصد نصب کاغذ دیواری در پل چوبی را داشته باشید، لازم است این کار را به نصابان حرفه ای و متخصص بسپارید. پس پیشنهاد می کنیم برای خرید کاغذ دیواری و نصب اصولی و استاندارد این المان، از خدمات فروشگاه تخصصی کاغذ اول استفاده کنید.
در این صورت، علاوه بر خرید کاغذ دیواری باکیفیت با قیمت مناسب، شاهد افزایش طول عمر این محصول به دلیل نصب صحیح کاغذ دیواری خواهید بود.

لطفا اندک زمانی جهت مطالعه مطلب ذیل با ما همراه باشید.

مراحل نصب پوستر و کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری از جمله اقدامات حساس و مهمی است که به مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد. از این رو بهتر است برای نصب این المان، از افراد ماهر و متخصص کمک بگیرید. لذا پس از خرید کاغذ دیواری از فروشگاه معتبر، می توانید درخواست نصب این المان توسط کادر فروشگاه را داشته باشید.
بدون شک نصابان حرفه ای فروشگاه معتبر، در اسرع وقت برای نصب کاغذ دیواری اقدام خواهند نمود.
برای نصب کاغذ دیواری از ابزار مخصوصی مانند کاتر، کاردک، چسب مخصوص، قلم مو، غلطک نقاشی و میز کار استفاده می شود. همچنین نصاب کاغذ دیواری پیش از آغاز پروژه نصب، شرایط دیوار مانند جنس، رطوبت موجود در دیوار و شکاف های آن را با دقت بررسی می کند.
در صورت مساعد بودن شرایط و همچنین حذف ناهمواری های دیوار، اقدامات لازم برای نصب کاغذ دیواری در پل چوبی آغاز می شود.
در مرحله بعدی، نصاب کاغذ دیواری، دیوار را به شکل اصولی بتونه کاری و زیرسازی می کند. سپس لایه روغن پرایمر را بر روی سطح گچی اعمال نموده و کلیدها و پریزهای برق را جدا می کند.
نصاب در مرحله بعد، دیوارهای مورد نظر را اندازه گرفته و اقدام به برش کاغذ دیواری مطابق با ابعاد دیوار می کند. سپس قسمت پشت کاغذ دیواری را به چسب آغشته نموده و با استفاده از کاردک در محل مورد نظر نصب می نماید.

بهترین کاغذ دیواری های پل چوبی با قیمت ها مناسب | کاغذ اول

هزینه نصب کاغذ دیواری

هزینه نصب کاغذ دیواری با توجه به سابقه، مهارت و سیاست کاری نصاب، متفاوت است. اما این تغییر قیمت در نصابان مختلف، فرق چندانی ندارد.
در نهایت هزینه خرید و نصب کاغذ دیواری به موارد زیر بستگی دارد:

  1.  هزینه خرید رول های کاغذ دیواری
  2. ابعاد و سایز کاغذ دیواری
  3. متراژ فضای مورد نظر برای نصب
  4. محل نصب کاغذ دیواری مانند دیوار یا سقف
  5. تعداد مراحل زیرسازی

یک پیشنهاد ویژه

نصب کاغذ دیواری در پل چوبی از جمله خدمات ارزنده ای است که توسط فروشگاه تخصصی کاغذ اول ارائه می شود.
ما در این فروشگاه به عنوان مرجع تخصصی تولید و عرضه کاغذ دیواری، از بهترین و مجرب ترین نصابان کاغذ دیواری بهره مند بوده و مراحل نصب این المان را به صورت ویژه و با رعایت استانداردهای لازم انجام می دهیم.
لذا در صورت سپردن نصب کاغذ دیواری به کادر خبره فروشگاه تخصصی کاغذ اول، از بابت افزایش طول عمر این المان و افزایش جذابیت دکوراسیون، اطمینان خاطر خواهید داشت.

جهت دریافت مشاوره و ارسال کاتالوگ رایگان با ما در تماس باشید

تهران – میدان پونک – مجتمع تجاری بوستان – واحد 709 اداری

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =